Yerinde Halıfleks Yıkama

yerinde halıfleks yıkamaYerinde halıfleks yıkama hizmetimiz ile, siz değerli müşterilerimize adresinizde, yani halıflekslerin bulunduğu yerde hizmet veriyoruz.

Peki Bu İşi Nasıl Mı Yapıyoruz? 

Yerinde halıfleks yıkama işlemi, tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle bu hizmeti herkese emanet etmemelisiniz. Cemen halı yıkama fabrikası olarak sizlere, bir telefonunuz ile hizmet veriyoruz.

Halıfleks yıkama işleminde randevulu sistem ile çalışmaktayız. Bu nedenle bizleri arayıp randevu almanız gerekiyor. Randevu alma işlemi sonrasında ise, tam profesyonel, yurt dışından ithal halıfleks ve halı yıkama makinelerimiz ile adresinize kadar gelerek yıkama işlemini yapıyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ile hizmet verdiğimizden dolayı, halıfleksleriniz maksimum 4-5 saat arasında kuruyor. Hatta bu süre sıcak yaz aylarında 2 saate kadar düşmekte.

Hızlı kurumasının avantajları;

  • Halıfleks üzerinde koku oluşmaması,
  • Nem ve rutubet olmaması
  • Neme ve rutubete bağlı mikropların çoğalmaması,
  • Halıfleks zemininde çürümeler veya kabarmalar olmaması
  • Halıflekste herhangi bir deforme meydana gelmemesi

olarak sıralayabiliriz. Yerinde, uygun fiyatlı ve profesyonel halıfleks yıkama hizmeti için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Cemen Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize Halı Yıkama hizmeti dışında bir çok farklı temizlik ve yıkama hizmetini de uygun fiyatlarla, profesyonel olarak sunmaktayız.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

gibi bir çok hizmeti profesyonel olarak sunan firmamız, sizlere en mükemmel temizlik deneyimini yaşatıyor.

Yukarıda maddeler halinde yazan tüm hizmetlerimiz için bizleri aramanız durumunda, bölgenize en yakın servis aracımızı sizin adresinize yönlendirerek, yıkatmak istediğiniz halı, yorgan veya perde gibi ürünlerinizi teslim alıyoruz. Teslim alınan ürünlerinizi etiketleyerek, sizlere bu etikette yer alan numaranın olduğu bir “Sipariş fişi” veriyoruz. Bu durumda bize verdiğiniz tüm halı, yorgan, battaniye ve stor perde gibi ürünleriniz karışma veya kaybolma gibi istenmeyen olaylara karışmıyor, adresinizden alınan ürünleriniz, tekrar adresinize teslim ediliyor.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İlçeler

Cemen Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize sadece bir ilçede değil, İstanbul’un Avrupa yakasına bağlı neredeyse tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Geniş servis ağımız, alanında uzman personelimiz sizlere kusursuz ve hijyenik bir hizmet sunuyor.

Not: Eğer hizmet bölgelerimiz arasında oturmuyor ve yıkama hizmetlerini bizden almak istiyorsanız, lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

gibi tüm Avrupa yakası ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizi aramak için aşağıdaki numarayı kullanabilir veya yine aşağıda yer alan iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

+90 552 453 07 04

-> İletişim Sayfasına Git ->