Halı Yıkama

sarıyer hayat halı yıkamaCemen Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel, hijyenik, sağlıklı ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Halı yıkama hizmetimizde tam otomatik halı yıkama makineleri, organik halı yıkama şampuanları, alanında uzman halı yıkama ekibi ve geniş servis ağımızla İstanbul Avrupa yakasında bir çok ilçeye hizmet vermekteyiz.

Halılarınız özenle ve hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır. Evlerimizde en sık kirlenen eşya grubunda olan halılar, düzenli ve hijyenik bir şekilde yıkanmazsa, hastalıklara davetiye çıkartabilir.

Öyle ki, halı diplerinde yaşayan ve mite (ev akarı) adı verilen bakteriler halılarımız başta olmak üzere, koltuklarımız ve yataklarımızda yaşarlar. Uyku bozukluğu başta olmak üzere astım, bronşit ve nefes darlığı gibi hastalıkları tetikleyen bu bakteriler, sağlığımızı olumsuz yönde tehdit etmektedir. Bunun önüne geçmenin en etkili yolu ise halılarımızı düzenli olarak, profesyonel halı yıkama firmasına yıkattırmanız gerekmektedir.

Fakat ne yazık ki tüm firmalar halılarınızı profesyonel bir şekilde değil, merdiven altı tabir edilen yerlerde yıkamakta ve bu durumda halılarınızı temizleyeceği yerde daha sağlıksız ve pis bir hale getirmektedir. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında temiz gibi görünse de, hijyenik yerlerde yıkanmayan halılar diplerinde ve üzerinde bakterileri barındırıyor olacaktır.

Bu nedenle Cemen Halı Yıkama fabrikası olarak sizlere tam profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halı Yıkama Aşamaları

Halılarınız nasıl ve ne şekilde yıkanıyor? Sizler için aşağıda tüm bu işlemleri bir bir listeledik…

1. Halı Yıkama Randevusu

Öncelikle bizleri, +90 552 453 07 04 numaralı telefondan arayarak, halılarınızı teslim alabilmemiz için adres vermeniz gerekiyor. Sonrasında biz adresinize kadar en kısa sürede geliyoruz.

2. Halıların Teslim Alınışı

Halılarınızı kapıda sizden teslim alırken, halı üzerine bir etiket, sizlere ise bu etikette yer alan seri numarasının bulunduğu bir fiş veriyoruz. Bu fiş ile halılarınızın kaybolma ve karışma gibi durumları tamamen tarihe karışıyor. Halı yıkama ödemesini isterseniz bu aşamada, isterseniz de halılarınızı teslim aldığınızda yapabilirsiniz.

3. Halıların Ayrıştırılması

Teslim alınan tüm halıları, fabrikamızda türüne ve yapısına göre ayırmaktayız. Çünkü her halı türü farklı bir temizleme şekline sahiptir.

Bazı halıların daha hassas ve farklı yıkama şampuanları yıkanması gerektiği için, bu işlem halılarınızın sağlığı açısından büyük bir önem taşır.

Türüne göre ayrılan halılar bir de kendi içlerinde lekelerin zorluk durumuna göre ayrılır ve yıkama işleminde fazla lekeli olanlara özel leke çıkarıcılar ile işlem yapılır.

4. Halıların Yıkanması

Türlerine göre ayrılan halılarınız tam otomatik makinelerimizde yıkanmak üzere, makine girişine koyulur ve makinemiz otomatik olarak halılarınızı derinlemesine fırçalayarak yıkamaya başlar. Bu yıkama işleminde basınçlı su ve vakum kullanılarak tamamen hijyenik bir yıkama yapılır.

Yıkama işleminin bitmesiyle makinemiz halılarınızı sıkma (su alma) işlemine geçirir ve bu aşamada halıların tüm ıslaklığı giderilir.

5. Halıların Kurutulması

Yıkanan ve sıkılan halılarınız, son olarak kapalı kurutma odalarımızdaki askılara asılır ve vakumlu makineler aracılığı ile kurutulması sağlanır. Bu aşamada vakumlu kurutmanın en büyük avantajı, halı üzerinde toz, saç veya herhangi bir şey kalmasının tamamen önüne geçmesidir.

6. Halıların Teslim Edilmesi

Yıkanıp kurutulan halılarınız son olarak ekibimiz tarafından incelenir ve üzerinde bir leke olup olmadığına bakılır, eğer halılarınızda herhangi bir sorun tespit edilirse halınız tekrar yıkanır.

Eğer halılarınızda bir sorun görülmediyse, halılar özel poşetlerle kaplanarak, dağıtılmak üzere servis araçlarımıza yüklenir.

Araçlarımızdaki halılarınız adresinize kadar getirilerek sizlere teslim edilir. Sizden yıkama ücreti dışında servis ücreti, mazot ücreti vb. gibi saçma ücretler istenmez.

Cemen Halı Yıkama

Cemen Halı Temizlik fabrikası olarak sizlere bir çok hizmeti, kusursuz temizlik ve uygun fiyatlarla vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasının neredeyse tamamına temizlik ve yıkama hizmetleri veren firmamız, alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile çalışmaktadır.

 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Yerinde Halıfleks Yıkama

gibi tüm hizmetler için bizleri arayarak en uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Haftanın her günü çalışma saatlerimiz arasında bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cemen Halı Yıkama Telefon Numaraları

+90 552 453 07 04

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Yukarıda maddeler halinde yazan tüm hizmetlerimizi, aşağıda bulunan tüm ilçelerden alabilirsiniz. Farklı bir ilçede oturuyorsanız ve bizden hizmet almak istiyorsanız, lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Sizlerin memnuniyetinizi sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

 • Sarıyer
 • Beşiktaş
 • Beyoğlu
 • Kağıthane
 • Şişli
 • Göktürk
 • Eyüp

gibi İstanbul’un Avrupa yakasındaki neredeyse tüm ilçelere profesyonel hizmet vermekteyiz.

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayın.