Kağıthane Halı Yıkama

kağıthane halı yıkama

Kağıthane Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla, en profesyonel ve hızlı halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Kağıthane ilçesi bir çok mahalleye ev sahipliği yapan, İstanbul’un en eski ilçeleri arasındadır. Bu nedenle artan nüfusu ve sokaklardaki bina sayısında son zamanlarda yükselme olmuştur. Kentsel dönüşümü ile hane sayısını maksimum dereceye çıkartan Kağıthane’de profesyonel ve uygun fiyatlı halı yıkama firması bulmakta neredeyse imkansız hale gelmiştir.

Kağıthane Cemen Halı Yıkama Fabrikası, sizlere Kağıthane’nin tüm mahalle ve bölgelerinde kusursuz ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Halılarınızı asla merdiven altı tabir edilen, sağlıksız, hijyenik olmayan ve depodan bozma yerlerde yıkamıyoruz. Dilediğiniz zaman gelip, halı yıkama fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kağıthane’de Halı Yıkama Mahalleleri

 1. ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
 2. ÇELİKTEPE MAHALLESİ
 3. EMNİYET EVLERİ MAHALLESİ
 4. GÜLTEPE MAHALLESİ
 5. GÜRSEL MAHALLESİ
 6. HAMİDİYE MAHALLESİ
 7. HARMANTEPE MAHALLESİ
 8. HÜRRİYET MAHALLESİ
 9. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 10. MERKEZ MAHALLESİ
 11. NURTEPE MAHALLESİ
 12. ORTABAYIR MAHALLESİ
 13. SEYRANTEPE MAHALLESİ
 14. SULTAN SELİM MAHALLESİ
 15. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 16. TALATPAŞA MAHALLESİ
 17. TELSİZLER MAHALLESİ
 18. YAHYA KEMAL MAHALLESİ
 19. YEŞİLCE MAHALLESİ

gibi Kağıthane’ye bağlı tüm mahalle ve sokaklara halı yıkama, yorgan yıkama veya stor perde yıkama gibi hizmetler sunmaktayız.


Kağıthane Cemen Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize Halı Yıkama hizmeti dışında bir çok farklı temizlik ve yıkama hizmetini de uygun fiyatlarla, profesyonel olarak sunmaktayız.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

gibi bir çok hizmeti profesyonel olarak sunan firmamız, sizlere en mükemmel temizlik deneyimini yaşatıyor.

Yukarıda maddeler halinde yazan tüm hizmetlerimiz için bizleri aramanız durumunda, bölgenize en yakın servis aracımızı sizin adresinize yönlendirerek, yıkatmak istediğiniz halı, yorgan veya perde gibi ürünlerinizi teslim alıyoruz. Teslim alınan ürünlerinizi etiketleyerek, sizlere bu etikette yer alan numaranın olduğu bir “Sipariş fişi” veriyoruz. Bu durumda bize verdiğiniz tüm halı, yorgan, battaniye ve stor perde gibi ürünleriniz karışma veya kaybolma gibi istenmeyen olaylara karışmıyor, adresinizden alınan ürünleriniz, tekrar adresinize teslim ediliyor.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İlçeler

Cemen Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize sadece bir ilçede değil, İstanbul’un Avrupa yakasına bağlı neredeyse tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Geniş servis ağımız, alanında uzman personelimiz sizlere kusursuz ve hijyenik bir hizmet sunuyor.

Not: Eğer hizmet bölgelerimiz arasında oturmuyor ve yıkama hizmetlerini bizden almak istiyorsanız, lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

gibi tüm Avrupa yakası ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizi aramak için aşağıdaki numarayı kullanabilir veya yine aşağıda yer alan iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

0537 864 65 54

-> İletişim Sayfasına Git ->

2 yorum

 1. Elif

  Halılarımı yıkattırdım cok aşırı memnun kaldım 4 güne iade edeceklerini bildirdiler 3. Gün halılarim tertemiz şekilde elime ulaştı cok teşekkür ediyorum cemen halı yıkama ve ekibine 🤗

 2. Sevgi Roman

  Gerçekten çok başarılı yıkamışlar. Halılar temiz oldu. tam da gününde getirdiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın